مقالات

دستگاه پرکن مایعات

پرکن مایعات

پر کن مایعات رقیق

پرکن مایعات رقیق دارای عملکردهای ثیقلی، پمپی و پیستونی می باشد که برای پرکردن مایعاتی مانند شوینده استفاده می شود. دستگاه های شرکت شیرینگ پک دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه پر کن مایعات رقیق

این دستگاه دارای قابلیت پر کردن مایعات از 100 تا 2000 سی سی در ظروف با هر شکل هندسی را داراست. سرعت و راندمان کلی دستگاه بستگی به تعداد نازل ها دارد. ماکسیموم پرکردن در رابطه با مایعاتی که ریخته شدن آنها با کف همراه بوده (شیشه پاک‌کن) باید از ته ظرف انجام شود.

انواع دستگاه پر کن رقیق

  1. دستگاه اتوماتیک پرکن مایعات ثیقلی

دستگاه اتومات پرکن مایعات ثیقلی بیشتر برای مواد رقیق مانند : آب ، نوشابه ، دلستر ، عرقیجات و… استفاده می شود .

  1. دستگاه اتوماتیک پرکن مایعات پمپی

از این دستگاه می توان برای مایعات غلیظ و رقیق استفاده کرد و کارکرد این دستگاه تا حدودی مانند دستگاه پر کن مایعات غلیظ است .

  1. دستگاه اتوماتیک پرکن مایعات سیلندر پیستونی

دستگاه اتوماتیک پرکن مایعات سیلندر پیستونی نسبت به دستگاه های دیگر دارای ضریب خطای کمتری است. از این دستگاه برای مایعات رقیق و غلیظ استفاده میکند.

مقالات مرتبط : دستگاه شیرینگ پک تونلی

قیمت دستگاه پر کن مایعات

به دلیل تنوع بالا در دستگاه های  پرکن مایعات، این دستگاه دارای قیمت های متفاوتی می باشد. همچنین دستگاه با توجه به نیاز های کارفرما دارای کارایی متفاوتی است .

خرید دستگاه پر کن مایعات می تواند به صورت عمده و تکی انجام بگیرد و خریدار دستگاه ها را به صورت سفارشی سازی شده تحویل خواهند گرفت. برای دریافت لیست قیمت دستگاه پر کن میتوانید به بخش فروشگاه مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نکات مهم در خرید پرکن مایع رقییق

لازم است برای خرید دستگاه پر کن مایعات به مشخصات فنی و نیاز های کسب و کار خود نهایت توجه را داشته باشید تا یک خرید عالی با راندمان بالا داشته باشید. در صورتی که خط تولیدی با ظرقیت بالا دارید، می توانید از دستگاه های اتوماتیک استفاده نمایید. دستگاه اتوماتیک پرکن مایعات می تواند ساعتی 2000 بطری را پر کند؛ البته این به اندازه ظروف و ظرفیت دستگاه بستگی  دارد .

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

مکانیزم دستگاه پرکن مایعات غلیظ پر کردن مواد توسط سیلندر پیستون می باشد. یکی از کاربردی ترین ماشین آلات صنعتی، پر کن مایعات غلیظ می باشد که کارکرد دستگاه شیرینگ به صورت پمپی، ثیقلی و پیستونی است و در دو نوع تمام اتومات و نیمه اتومات وجود دارد . این دستگاه برای صنایع دسته بندی به خصوص پرکن عسل به کار میرود و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. شیرینگ پک در زمینه تولید و فروش ماشین آلات دسته بندی فعالیت میکند. شما می‌توانید برای دریافت راهنمایی و خرید دستگاه با‌ مشاوران ما در ارتباط باشید.

خرید پر کن مایعات غلیظ

دستگاه پر کن مایعات غلیظ از جمله ماشین آلاتی است که برای انتقال و یا پر کردن مایعات غلیظ یا موادی که ویسکوزیت بالایی دارند ( مقاومت آنها برای جاری شدن زیاد است )، در صنایع بسته بندی کاربرد دارد.

کاربرد دستگاه پر کن مایعات غلیظ

از این دستگاه برای پر کردن انواع مایعات غلیظ مانند : روغن موتور ، گیربکس، عسل و… استفاده می شود و با توجه به نیاز مشتری ، شکل و ظرفیت دستگاه پر کن می تواند متفاوت باشد .

این دستگاه در مدل های تک ، دو ، چهار ، شش ، هشت و سایر نازل ها به درخواست مشتری تولید می شود .

در این دستگاه از مخزن تمام استیل جهت پر کردن مایعات غلیظ استفاده می شود .

این دستگاه در دو مدل پرکن اتومات (ps 100 ) و نیمه اتومات ( ps110 ) ساخته می شود .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.